WELCOME TO Airguns KIEV

На вулиці Ольги Кобилянської у Чернівцях агітували кинути курити


З нагоди Міжнародного дня відмови від куріння, 21 листопада 2019 року, у Чернівцях відбулася просвітницька акція. Її організували та провели працівники ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України», КМУ “Обласний центр здоров”я”. Акція відбулася на вулиці імені Ольги Кобилянської. У рамках акції перехожим роздавали листівки з роз’ясненням щодо шкоди куріння, його негативного впливу на здоров’я людини. Про це йдеться на сайті Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА.

– Проблема тютюнопаління вкрай актуальна для України. Україна посідає перше місце в Європі за кількістю курців, а за останні роки в Україні зростає частка курців серед жінок та дітей та залишається високою розповсюдженість куріння серед чоловіків. Так, серед жінок за останні 20 років розповсюдженість тютюнопаління збільшилась у 4 рази, приблизно третина 18-25 річних – постійні курці, а більше половини всіх курців свою першу цигарку викурили у віці до 12 років, – відзначає головний лікар Чернівецького обласного центру здоров’я Андрій Попадюк. – У свою чергу доведено, що ранній початок вживання тютюну є передвісником появи проблем, пов’язаних з наркотиками та алкоголем. Тютюн є легальним наркотиком, який дуже швидко розповсюджується, руйнуючи психічне і фізичне здоров’я людини.

Водночас, за словами завідувача відділом ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України» Юрія Падурару, його руйнівний вплив можна зупинити, припинивши тютюнопаління. Тому для цього, за словами Юрія Олексійовича, одним із основних методів боротьби з тютюнопалінням є денормалізація цього явища у суспільстві, що є хоча й поступовим, проте цілком реальним процесом.

Нагадаймо, що у Чернівцях відбулась інформаційно-профілактична акція No Smoking Day.

На вулиці Ольги Кобилянської у Чернівцях агітували кинути курити

Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/health/na-vulici-olgi-kobilyanskoyi-u-chernivcyah-agituvali-kinuti-kuriti-380682”

Нажмите Enter для поиска или ESC для закрытия