WELCOME TO Airguns KIEV

Скандал, пов’язаний з Байденом і Злочевським, не вплине на майбутнє українсько-американських відносин, — Гербст

Україна опинилася всередині протиріч прихильників чинного президента США Дональда Трампа і демократів у зв’язку з історією навколо екс-віце-президента США Джозефа Байдена і екс-міністра екології Миколи Злочевського.

Про це повідомив директор Євразійського центру при Атлантичній Раді США, екс-посол США в Україні Джон Гербст у коментарі агентству «Інтерфакс-Україна» у середу.

«Я сподіваюся, що цей скандал ніяк не вплине (на майбутнє українсько-американських двосторонніх відносин. — Ред.). Я не бачу жодних підстав для звинувачення віце-президента Байдена, тому що ми знаємо, що він багато працював для того, щоб зняти містера Шокіна (колишній генпрокурор України Віктор Шокін. — Ред.). А містер Шокін був звинувачений нашим посольством в тому, що докладає недостатньо зусиль у переслідуванні Burisma. Тут немає логіки. Але зараз це стало частиною питання в США між прихильниками Трампа і демократами. І це недобре для України», — сказав він.

Гербст підкреслив важливість двопартійної підтримки України в США.

«Деякі речі, які відбувалися з початку роботи з однією з американських сторін, не йдуть на користь Україні, яка має двопартійну підтримку в США і знаходиться посеред цих протиріч», — додав він.

Як повідомлялося, народний депутат України Сергій Лещенко стверджує, що генеральний прокурор України Юрій Луценко вибудував конспірологічну історію навколо екс-віце-президента США Байдена і екс-міністра екології Злочевського для збереження за собою посади генпрокурора при новообраному президентові України Володимира Зеленском. У цю схему, за словами Лещенка, був залучений особистий адвокат президента США Трампа Рудольф Джуліані.

Лещенко також заявив, що Джуліані отримав від Луценка доповідну записку, в якій йдеться про зловживання Байдена під час його візитів в Україну.Джерело статті: “http://povin.com.ua/200479-15-05.html”

Нажмите Enter для поиска или ESC для закрытия